1

back

Відбулось урочисте закриття футбольного сезону

21 листопада 2017

Уся небайдужа футбольна спільнота нашого району, і не тільки нашого, зібралася 18 листопада в районному будинку культури, де відбулося нагородженняи переможців та призерів чемпіонатів першої та вищої ліг Менського району з футболу у 2017 році.

Під час урочистого закриття футбольного сезону свої заслужені нагороди отримали найкращі футбольні команди Менського району:

III місце в Першій лізі – ФК «Торнадо-Праця» (с.Стольне);

II місце – ФК“Кооператору” (м.Мена);

I місце – ФК “Фаворит” (с.Семенівка);

Кращі команди Першої ліги у наступному році гратимуть у Вищій лізі.

Що стосується Вищої ліги: III місце виборола - ФК “Кудрівка” (Сосницький район), II місце – ФК “Полісся” (смт Березна) та вже традиційно чемпіоном став футбольний колектив із м. Мени – СК «Мена».

Від імені представників усіх футбольних колективів Менського району голова райдержадміністрації Валерій Щукін нагородив подяками за розвиток та формування сільського футболу в Менському районі - Хміля Ростислава, капітана команди ФК «Синявка» (с. Синявка) та Пушкаренко Олександра, капітана команди «Ювента» (с.Феськівка).

Дякуємо усіх учасників чемпіонату за свято футболу, яке відбувалося упродовж п’яти місяців!

Щиро вітаємо переможців і бажаємо кожній футбольній команді гарно відпочити, набратися сил, але при цьому не забувати про тренування, аби зустрітися вже у новому футбольному сезоні, показати ще кращі результати, здобути нові перемоги і, звісно ж, порадувати своїх вболівальників і усю футбольну спільноту району гарним футболом!Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту
райдержадміністрації