back

У районі вшанували волонтерів та воїнів Збройних Сил України

05 грудня 2017

Сьогодні у приміщенні районної бібліотеки відбувся урочистий захід з нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України «Від серця до серця». Ці два свята для української держави стали невід’ємними один від одного. Адже завдяки потужній армії волонтерів вистояло і українське військо, стримуючи східного агресора.

Щирими словами вдячності та пошани керівники району, міста та громадських організацій вітали активістів волонтерського руху, воїнів АТО, працівників райвійськкомату.

У ході заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих та померлих земляків, які захищали східні рубежі нашої держави.

Незабутнє враження справив на учасників заходу відеофільм волонтера Олексія Прищепи про одну із гуманітарних поїздок до зони АТО, в якому відображені і нелегкі будні наших воїнів, і їх побут, і радість від звісток, домашніх гостинців, дитячих щирих листів та малюнків.З нагоди Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України найактивніші представники волонтерського руху, українського війська та працівники районного військового комісаріату були нагороджені Почесними грамотами та Подяками. Крім того, захисникам суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях були вручені відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації