1

back

До відома отримувачів субсидій: Змінені соціальні норми для користування послугами з електропостачання

05 січня 2018

З 1 січня 2018 року змінені соціальні норми для користування послугами з електропостачання з 90 кВт.г на 70 кВт.г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт.г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більше 190 кВт.г на місяць та із 120 кВт.г на 100 Квт.г, але не більше 220 кВт.г на місяць.

В зв’язку із зазначеними змінами управлінням соціального захисту населення буде здійснено автоматичний перерахунок раніше призначених субсидій. Розмір нової субсидії буде відображено у платіжках. Розмір субсидії на інші послуги не зміниться.

Одночасно, повідомляємо, що в зв’язку з закінченням календарного року, для отримувачів субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу, необхідно звернутись до управління особисто із заявою та декларацією для її призначення на наступний рік. Прийом документів буде здійснюватись за попереднім записом за тел..3-14-74.

Управління соціального захисту населення ще раз нагадує про необхідність отримання паспортів для осіб, які досягли 14-річного віку та подання їх копій для подальшого отримання та призначення житлової субсидії.

Зінченко О.М.,
начальник відділу субсидій та адресної соціальної допомоги
управління соціального захисту населення райдержадміністрації