1

back

Супервізія в соціальній роботі

18 січня 2018

17 січня представниками районних та обласних служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з метою проведення перевірки, здійснення контролю та надання методичної допомоги, були проведені супервізійні зустрічі з прийомними батьками та вихованцями прийомних сімей, дитячого будинку сімейного типу, які функціонують на території нашого району.

При здійсненні супервізії були обстеженні житлово-побутові умови проживання сім’ї, яка перебуває на обліку кандидатів у прийомні батьки та в подальшому має намір створити дитячий будинок сімейного типу.

У ході відвідування сімей проводилися бесіди, обговорювалися проблеми, які виникають у вихованні прийомних дітей. Також були надані консультації та поради в забезпеченні більш кваліфікованих послуг при задоволенні організаційних та професійних потреб.

Довідково:

На обліку служби у справах дітей райдержадміністрації перебуває 70 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них влаштовано:

під опіку – 48;

в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу – 15;

перебувають на повному державному забезпеченні в ЗОШ-інтернатах та будинках дитини – 6; навчається в професійно аграрному ліцеї на повному державному забезпеченні – 1 дитина.

Протягом 2017 року – 16 дітей отримали статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Семеро з них влаштовані під опіку, двох діток усиновили мешканці нашого району, троє – влаштовано до дитячих будинків сімейного типу та ще двоє малолітніх, які набули статусу на момент відібрання від матері без позбавлення батьківських прав - тимчасово влаштовані до будинку - дитини.

Всього станом на 01.01.2018 року сімейними формами виховання в районі охоплено 90 % дітей такої категорії.

На даний час в районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) в якому виховується 8 дітей та 15 прийомних сімей, де виховується 19 дітей.За інформацією
служби у справах дітей райдержадміністрації