1

back

Захист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань відповідних структур виконавчої влади

26 січня 2018

Актуальні питання захисту прав дітей в районі розглянули сьогодні на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини при Менській райдержадміністрації, яку провів заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко.

На комісії було розглянуто 9 питань, а саме: про визначення місця проживання малолітньої дитини за адресою проживання її батька жителя м. Мена; про взяття на облік служби у справах дітей жителя м. Мена, як потенційного кандидата у прийомні батьки; про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав жителя смт Макошино відносно двох неповнолітніх дітей; про надання дозволів на реєстрацію дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу, який функціонує в м. Мена. 4 питання стосувалися вирішення житлових та майнових прав неповнолітніх дітей, жителів м. Мена та смт Березна.

Члени комісії також переглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

По питаннях, які були розглянуті на комісії, прийнято відповідні рішення.

За інформацією
служби у справах дітей райдержадміністрації