1

2020 рік

29.09.2020

На сьогоднішньому засіданні Громадської ради обговорювалось питання можливості створення сільських (селищних) комітетів та інших органів самоорганізації населення, щоб жителі громад могли скористатись своїм конституційним правом самостійно вирішувати питання місцевого значення.

Щоб у громадських організацій була можливість і надалі працювати над даним питанням, вирішили звернутись до міської ради з пропозицією створити громадську раду при Менській міській раді.

 

 

 

 
 

28.09.2020 Анонс. 

29 вересня об 11-00 год. в кімнаті №11 Менської районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації.

 

26.08.2020

Вчора  відбулось засідання Громадської ради, в якому взяли участь представники Менської та Березнянської громад, директор ТОВ «Менський комунальник».

Громадськість занепокоєна станом каналізаційної системи у місті та відсутністю громадської вбиральні.

Було вирішено рекомендувати міській раді приступити до коригування проекту з визначення залишку робіт для запуску недобудованої каналізаційно-насосної станції та вирішити питання побудови нового громадського туалету в центральній частині міста.

У ході засідання обговорювались питання створення Молодіжної ради при Менській РДА,  функціонування будинку культури та проведення дозвілля молоді на території Березнянської селищної ради.

Також відбулися зміни у складі Громадської ради, а Антоніна Дмитренко склала свої повноваження як голова. Питання обрання нового голови Громадської ради вирішили перенести на наступне засідання.

 

 

20.08.2020 Анонс. 

25 серпня об 11-00 год. в кімнаті №11 Менської районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. 

 

06.08.2020

Перші результати діяльності новоствореної Громадської ради не забарилися

На сьогоднішньому засіданні Громадської ради голова райдержадміністрації Євген Соловйов повідомив, що питання вивезення побутових відходів частково вирішено, сміття з населених пунктів вивезено.

За участю голови районної ради Наталії Боюн було погоджено передачу сміттєвих контейнерів для збору побутових відходів (скло, пластик)  та майданчиків з балансу КП «Райкомунпослуга» на баланс КП «Менакомунпослуга», що належить Менській ОТГ.

Також голова Громадської ради Антоніна Дмитренко доповіла про напрацювання за період від минулих зборів та заслухала колег. Було затверджено перелік питань для розгляду на наступному засіданні та обговорено деякі організаційні моменти.

 

 
 
 

04.08.2020 Анонс. 

06 серпня о 10-00 год. в кімнаті №11 Менської районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. 

 

28.07.2020

Сформовано новий склад Громадської ради при Менській районній державній адміністрації

 

Сьогодні відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації. Для їх підготовки ініціативна група у складі представників громадськості та органу виконавчої влади здійснювала прийом заяв від інститутів громадянського суспільства. За рішенням ініціативної групи 13 кандидатур стали учасниками установчих зборів.

Голова райдержадміністрації Євген Соловйов привітав всіх кандидатів до складу Громадської ради при Менській РДА та закликав до тісної та злагодженої співпраці, активно включатись в роботу, ініціювати зустрічі та вносити пропозиції по розгляду та вирішенню питань, що турбують громадськість.

За рішенням установчих зборів Громадську раду сформовано у складі 13-и представників інститутів громадянського суспільства.

За пропозицією Антоніни Дмитренко було внесено зміни до Положення та вирішено  провести перше засідання новоствореної Громадської ради, на якому обрано керівний склад громадської ради.

Головою Громадської ради при Менській райдержадміністрації обрано Антоніну Дмитренко, яка представляє громадську організацію «Правозахисна група «Порада», заступником обрано Федора Фесюна – представника громадської організації «Центр правової освіти та аналітики», секретарем Аллу Тарануху - головного спеціаліста відділу загально-організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату  райдержадміністрації.

Новообраний голова закликала присутніх надавати цікаві ідеї та розробляти проекти для отримання грантової допомоги для покращення життєдіяльності громади.

Після бурхливого обговорення екологічних проблем Менського району, охорони та захисту довкілля було вирішено цей блок питань визначити основним на період діяльності новообраної Громадської ради.

Наступне засідання призначено на 06 серпня.

 

 
 
 

 

21.07.2020 Повідомлення

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації повідомляє, що установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації відбудуться  28 липня 2020 року.

Початок засідання: об 11:00 год.

Місце проведення: м. Мена, вул. Героїв АТО, 6, кімн.№11 (І поверх) райдержадміністрації.

СПИСОК кандидатів до складу Громадської ради при Менській РДА.doc

Біографічні довідки, мотиваційні листи та відомості про результати діяльності ІГС:

Басистий.pdf

Василенко.pdf

Ворона.pdf

Дмитренко.pdf

Дудко.pdf

Квашук.pdf

Крутий.pdf

Кулагін.pdf

Москальська.pdf

Мочалов.pdf

Охонько.pdf

Ювженко.pdf

Фесюн.zip

 

 

10.07.2020

На засіданні  ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Менській райдержадміністрації було розглянуто документи громадських організацій, які хочуть бути у складі нової Громадської ради.  Також визначились, що датою проведення установчих зборів буде 28 липня 2020 року.

Анонс. Засідання ініціативної групи

10 липня відбудеться засідання ініціативної робочої групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

Порядок денний засідання:

1. Інформація про результати перевірки документів ІГС.

2. Затвердження списку ІГС - учасників установчих зборів.

3. Уточнення часу, місця, порядку проведення установчих зборів, обрання представника ініціативної групи, який відкриє установчі збори та поінформує про діяльність ініціативної групи.

Початок заходу: 15:00 год.

Місце проведення: кіммната № 11 приміщення Менської районної ради.

 

10.06.2020 Створюємо Громадську раду при Менській райдержадміністрації

 

Відповідно до пункту 4.2 Положення про Громадську раду при Менській районній державній адміністрації повідомляємо про проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації.

Орієнтовна дата проведення 27 липня 2020 року, місце проведення - приміщення Менської районної ради.

 

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України (ІГС делегує одного представника).

 

У складі громадської ради не можуть бути:

•народні депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад;

• посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
 

 

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви (зразок) додаються:

1) прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Громадської ради (зразок);

2) заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних", підписана ним особисто (зразок);

3) біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності) (зразок);

4) відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу Громадської ради (зразок);

5) відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону (зразок) ;

6) мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу Громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді (довільної форми).

Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
 

Документи від ІГС приймаються з 11 по 26 червня 2020 року (включно) щодня (крім вихідних та святкових днів) з 14:00 до 17:00 год. за адресою: 15600, м. Мена, вул. Героїв АТО, 6 - приміщення РДА, кім. 4.

Відповідальна особа за прийом документів - голова ініціативної групи з підготовки установчих зборів - Скрипка Тетяна Ігорівна.

За зберігання документів від ІГС — секретар ініціативної групи з підготовки установчих зборів Тарануха Алла Миколаївна.

E-mail: [email protected]

Телефони для довідок: (04644) 21432, 21370.

 

Підставами для відмови представнику інституту громадянського суспільства в участі в установчих зборах є:

невідповідність документів (відомостей), поданих інститутом громадянського суспільства, вимогам пункту 4.3про Громадську раду;

неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів (відомостей) встановленим цим положенням вимогам у визначений ініціативною групою строк відповідно до абзацу п'ятнадцятого пункту 4.3про Громадську раду;

невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, установленим пунктом 3.1 положення про Громадську раду;

недостовірність інформації, що міститься в документах (відомостях), поданих для участі в установчих зборах;

відмова інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника від участі в установчих зборах шляхом надсилання Менській районній державній адміністрації офіційного листа;

перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника, у процесі припинення.


 

19.03.2020  Громадська рада підсумувала роботу та схвалила склад ініціативної групи

Согодні, у зв’язку із  закінченням строку повноважень складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації, головою Громадської ради було проведено останнє засідання. З метою запобігання поширенню коронавірусу засідання Громадської ради було проведено дистанційно засобами електронного та телефонного зв’язку. Члени громадської ради ознайомились із звітом про роботу Громадської ради у 2018-2019 роках та визнали роботу задовільною. Також було схвалено склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації (2020—2021 роки).

16.03.2020 Анонс. 19 березня о 10-00 годині відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації дистанційно. 

2019 рік

11.12.2019 Стан роботи по національно-патріотичному вихованню та перспективи медичної галузі Менського району розглянули на восьмому засіданні Громадської ради при Менській РДА 

Сьогодні, під головуванням Василя Ворони, відбулось чергове засідання Громадської ради при РДА. Розглянули ряд питань.

Головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Вадим Волков поінформував про стан реалізації державної політики з питань національно-патріотичного виховання в Менському районі. З метою виховання у молодого покоління високої національно-патріотичного свідомості проводяться відповідні заходи: уроки мужності, виховні години, конкурси малюнків, проводяться зустрічі з учасниками бойових дій тощо. В позашкільних закладах району функціонує 9 гуртків патріотичного спрямування. Під час літніх канікул для Менських школярів проводиться дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Соколятко») та вишкіл "Менська Січ". Також школярі Менського району беруть участь у обласних заходах національно-патріотичного спрямування. 

Було розглянуто основні завдання національно-патріотичного виховання в Менському районі на 2020 рік.

Наступне питання стосувалося медичної галузі. Генеральний директор КНП "Менська ЦРЛ" Григорій Разнован проінформував присутніх про стан та перспективи фінансування та трансформування спеціалізованої медицини, забезпечення пацієнтів можливістю діагностики та лікування із використанням сучасного високотехнологічного медичного обладнання. Перспективи  забезпечення медичними кадрами на Менщині.

Було наголошено про зміни системи фінансування у 2020 році: державна медична субвенція буде складати 60% від суми медичної субвенції на 2019 рік. Ще одним з доходів КНП буде дохід від надання платних медичних послуг відповідно до тарифів, які будуть затверджені на початку 2020 року.

Головним надбанням лікарні став сучасний цифровий кольоровий апрат ультразвукових досліджень та комп'ютерний томограф.

У членів Громадської ради викликає занепокоєння ситуація із забезпеченням медичних закладів лікарями.

Про стан медичного забезпечення сільських мешканців поінформувала генеральний директор КНП «Менський центр первинної медико – санітарної допомоги» Наталія Корнієнко. 

Також були розглянути організаційні питання роботи Громадської ради.

За підсумками засідання будуть підготовлені відповідні листи та звернення.

 

Сьогодні, під головуванням Василя Ворони, відбулось чергове засідання Громадської ради при РДА. Розглянули ряд питань.

Головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Вадим Волков поінформував про стан реалізації державної політики з питань національно-патріотичного виховання в Менському районі. З метою виховання у молодого покоління високої національно-патріотичного свідомості проводяться відповідні заходи: уроки мужності, виховні години, конкурси малюнків, проводяться зустрічі з учасниками бойових дій тощо. В позашкільних закладах району функціонує 9 гуртків патріотичного спрямування. Під час літніх канікул для Менських школярів проводиться дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Соколятко») та вишкіл "Менська Січ". Також школярі Менського району беруть участь у обласних заходах національно-патріотичного спрямування. 

Було розглянуто основні завдання національно-патріотичного виховання в Менському районі на 2020 рік.

Наступне питання стосувалися медичної галузі. Генеральний директор КНП "Менська ЦРЛ" Григорій Разнован проінформував присутніх про стан та перспективи фінансування та трансформування спеціалізованої медицини, забезпечення пацієнтів можливістю діагностики та лікування із використанням сучасного високотехнологічного медичного обладнання. Перспективи  забезпечення медичними кадрами на Менщині.

Було наголошено про зміни системи фінансування у 2020 році: державна медична субвенція буде складати 60% від суми медичної субвенції на 2019 рік. Ще одним з доходів КНП буде дохід від надання платних медичних послуг відповідно до тарифів, які будуть затверджені на початку 2020 року.

Головним надбанням лікарні став сучасний цифровий кольоровий апрат ультразвукових досліджень та комп'ютерний томограф, триває будівництво 6-ти квартирного будинку для лікарів.

У членів Громадської ради викликає занепокоєння ситуація із забезпеченням медичних закладів лікарями.

Про стан медичного забезпечення сільських мешканців поінформувала генеральний директор КНП «Менський центр первинної медико – санітарної допомоги» Наталія Корнієнко. 

Також були розглянути організаційні питання роботи Громадської ради.

За підсумками засідання будуть підготовлені відповідні листи та звернення.

 

09.12.2019 Анонс. 11 грудня о 10-00 год. в кімнаті №11 Менської районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. 

 

10.09.2019  Громадскість Менщини занепокоєна у збереженні Менського району з центром у м. Мена

 

На сьогоднішньому засіданні Громадської ради було розглянуто питання щодо реформування адміністративно-територіального устрою. Громадскість Менського району вболіває за те, аби після укрупнення районів та зменшення їх кількості, зберігся Менський район з центром у місті Мена. Було прийнято рішення рекомендувати голові районної державної адміністрації Валерію Щукіну та голові районної ради Наталії Боюн направити звернення про збереження Менського району народним депутатам Валерію Давиденку та Олександру Сові.

Начальник відділу соціальної роботи Менського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Заіко проінформувала присутніх про організацію та проведення соціальної роботи з соціально незахищеними категоріями сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, а також про сприяння розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

 

 

 

06.09.2019 Анонс. 10 вересня о 14-00 год. в кімнаті №11 Менської районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. 

 

 

25.06.2019 Громадська рада при РДА узгодила організаційні моменти своєї діяльності

Пропуск двох або більше засідань Громадської ради без поважної причини призведе до виключення громадського активіста зі складу цього дорадчого органу. Цей пункт Положення про Громадську раду при РДА, як і інші, не викликав заперечень в учасників засідання ради, яке відбулося сьогодні, 25 червня, в райдержадміністрації. Тож нове Положення було прийняте переважною більшістю голосів.

Проводив засідання голова Громадської ради Василь Ворона.

На засіданні було прийнято рішення звернутися до колективу Менської центральної лікарні з клопотанням про встановлення меморіальної дошки Петру Петровичу Хомрачу.

Начальник відділу економічного та агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Васюк проінформувала присутніх про вплив аграрного сектору на розвиток сільських територій Менщини.

Також учасники засідання заслухали начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Тамару Песоцьку про виконання Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

21.06.2019 Анонс. 25 червня о 09-00 год. в кімнаті №11 районної ради відбудеться засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. 

 

19.02.2019 Громадськість турбує питання безпритульних тварин та реформування пошти

19 лютого відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації.  На порядок денний були винесені два питання, які стосувалися вирішенню проблем з безпритульними собаками та роботи реформованої пошти.

До обговорення першого питання долучилися начальник Менського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області Олександр Белашко та т.в.о. начальника сектору превенції дільничних інспекторів Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області Павло Коваленко. У підсумку розгляду даного питання члени громадської ради запропонували  звернутись до міської ради з пропозицією залучити спеціалізовану фірму, яка провела б відлов бродячих собак по населених пунктах громади та їх стерилізацію.

 

 
 
 
З інформацією про успіхи та проблеми впровадження пілотного проекту ПАТ «Укрпошта» в Менському районі перед присутніми виступила начальник центрального відділення поштового зв’язку Мена Чернігівської дирекції УДП ПЗ «Укрпошта» Яна Краснова. Вона коротко охарактеризувала стан справ із доставкою газет, кореспонденції, пенсій по населених пунктах району та відмітила, що жителі сіл вже відносно призвичаїлись до роботи реформованої пошти.
 
 
 У засіданні Громадської ради взяв участь заступник голови райдержадміністрації Микола Петрушенко. Він  поінформував присутніх про створення госпітальних округів та впровадження адміністративно-територіальної реформи.
 
 
Громадською радою також було вирішено ряд організаційних питань та призначено дату наступного засідання на 14 травня поточного року.

 

2018 рік

 

16.11.2018 На черговому засіданні Громадської ради обговорювали  законопроект про об'єднання районів Чернігівської області

На сьогоднішньому засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віктор Ємець, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Алла Бикова, директор Менського зоопарку Зінаїда Максименко,  т.в.о. начальника сектору превенції Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Чернігівській області Павло Коваленко.

 Віктор Ємець та Алла Бикова проїнформували присутніх про основні тенденції реформування галузі освіти.

Про здійснення контролю правоохоронними органами за продажем алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім особам доповів Павло Коваленко.

У ході засідання було прийнято рішення направити звернення громадськості Менського району до народного депутата України Амельченка В.В. про відкликання законопроекту, внесеного на розгляд Верховної Ради України щодо об’єднання районів Чернігівської області  без залучення до обговорення жителів чинних районів.

Заслухавши директора Менського зоопарку Зінаїду Максименко, вирішили звернусь з клопотпнням до Чернігівської обласної ради про встановлення у Менському зоопарку меморіальної дошки Генадію Полосьмаку, як ініціатору заснування зоологічного парку.

 Крім того, Громадською радою було вирішено ряд організаційних питань та призначено дату наступного засідання на 08 лютого 2019 року.

 

 

 
 

 

05.07.2018 Проведено чергове засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації

На сьогоднішньому засіданні були присутні голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Мурований, головний лікар КНП «Менський ЦПМСД» Менської районної ради Наталія Корнієнко, головний інженер філії «Менський райавтодор»  Анатолій Тимошенко, представники Громадської організації «Авто Євро Сила» та місцевих ЗМІ.

 У ході засідання було обговорено питання якості виконання робіт по ремонту автомобільних доріг у  Менському районі.

 Головний інженер філії «Менський райавтодор»  Анатолій Тимошенко проінформував присутніх про технологію та джерела фінансування ремонтних робіт.

 Було прийнято рішення рекомендувати районній державній адміністрації разом  з громадськими активістами здійснювати постійний моніторинг якості проведення робіт по ремонту доріг та інформувати громадськість.

 Наступним питанням, винесеним на розгляд членів Ради, було питання реформування медицини та стан підписання декларацій у Менському районі. Наталія Корнієнко, головний лікар КНП «Менський ЦПМСД», звернула увагу, що тільки 32% населення району обрало сімейного лікаря. Найменше долучились до декларування у смт. Березна. Головний лікар зауважила, що чим більше буде підписано декларацій, тим більше буде виділено коштів на утримання закладів охорони здоров’я, що забезпечить підвищення якості обслуговування пацієнтів. 

Крім того, Громадською радою було вирішено ряд організаційних питань та призначено дату наступного засідання на 16 листопада 2018 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.04.2018 Громадська рада обговорила перспективний план своєї роботи

Сьогодні відбулось чергове засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації. Провів засідання голова Громадської ради Василь Ворона.

У ході засідання було обговорено питання щодо соціального захисту ветеранів війни та учасників бойових дій. По даному питанню виступила член Громадської ради Раїса Москальська.

Наступним питанням, винесеним на розгляд членів Ради, було питання затвердження орієнтовного плану роботи на 2018 рік. Після розгляду сформованого з пропозицій членів Ради проекту орієнтовного плану роботи на поточний рік, присутні обговорили включені питання. Після внесених пропозицій та корегування членами Громадської ради проекту плану роботи, його було затверджено.

Щодо дати другого засідання, було винесене рішення членів Ради провести його 5 липня 2018 року. Члени Ради також визначились з переліком питань, які будуть розглядатись на наступному засіданні.

 

03.04.2018 Сформовано новий склад Громадської ради при Менській районній державній адміністрації

 

Сьогодні відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації. Для їх підготовки ініціативна група у складі представників громадськості та органу виконавчої влади протягом лютого 2018 року здійснювала прийом заяв від інститутів громадянського суспільства. За рішенням ініціативної групи 9 кандидатур стали учасниками установчих зборів.

 

Звертаючись до претендентів на членство у Громадській раді, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Мурований закликав до тісної та злагодженої співпраці, активно включатись в роботу, ініціювати зустрічі та вносити пропозиції по розгляду та вирішенню питань, що турбують громадськість. Сергій Григорович також запевнив присутніх, що райдержадміністрація обов’язково враховуватиме пропозиції громадськості в межах чинного законодавства, знаходитиме компромісні рішення та буде спрямовувати спільні дії на покращення життєдіяльності району.

У ході проведення установчих зборів кандидат до складу Громадської ради від ГО «Менщина» відкликав свою заяву.

За рішенням установчих зборів Громадську раду сформовано у складі 8-и представників інститутів громадянського суспільства.

За пропозицією ініціативної групи було одразу ж проведено перше засідання новоствореної Громадської ради, на якому обрано керівний склад громадської ради та схвалено її Положення.

Головою Громадської ради при Менській райдержадміністрації одноголосно обрано Василя Ворону, який представляє громадське формування з охорони громадського порядку «Патріот-17», заступником обрано Інну Дудко - громадська організація «Спілка жінок Менщини».

Наступне засідання Громадської ради при Менській райдержадміністрації вирішено провести 24 квітня.
 

Склад Громадської ради при Менській районній державній адміністрації


№ п/п

ПІБ

Інститут громадянського суспільства

1.

Ворона Василь Олександрович - голова Громадської ради

Громадське формування з охорони громадського порядку «Патріот-17»

2.

Дудко Інна Володимирівна - заступник голови Громадської ради

Громадська організація «Спілка жінок Менщини»

3.

Валуй Володимир Михайлович

Громадська організація «Робін Гуд «Світ»

4.

Жеребило Любов Володимирівна

Менський відокремлений підрозділ громадської організації «Єдина родина Чернігівщини»

5.

Кулагін Віктор Олександрович

Менська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

6.

Москальська Раїса Михайлівна

Менська районна Організація ветеранів України

7.

Петрушенко Ірина Анатоліївна

Менська районна організація Профспілки працівників державних установ

8.

Титаренко Леонід Дмитрович

Менська територіальна організація воїнів –афганців

 


 

 

 

05.03.2018 Повідомлення

 

 

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації повідомляє, що установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації відбудуться 03 квітня 2018 року.

Початок засідання: о 10:00 год.

Місце проведення: м. Мена, вул. Героїв АТО, 6, кімн.№11 (І поверх) райдержадміністрації.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів з формування нового складу Громадської ради при Менській районній державній адміністрації за результатами засідання від 5 березня 2018 року надає для ознайомлення:

- список учасників установчих зборів, кандидатів до нового складу Громадської ради при Менській райдержадміністрації;

 

 


№ п/п

ПІБ кандидата

Інститут громадянського суспільства

1.

Валуй Володимир Михайлович

Громадська організація «Робін Гуд «Світ»

2.

Ворона Василь Олександрович

Громадське формування з охорони громадського порядку «Патріот-17»

3.

Дудко Інна Володимирівна

Громадська організація «Спілка жінок Менщини»

4.

Жеребило Любов Володимирівна

Менський відокремлений підрозділ громадської організації «Єдина родина Чернігівщини»

5.

Кулагін Віктор Олександрович

Менська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України

6.

Лавський Сергій Васильович

Громадська організація «Менщина»

7.

Москальська Раїса Михайлівна

Менська районна Організація ветеранів України

8.

Петрушенко Ірина Анатоліївна

Менська районна організація Профспілки працівників державних установ

9.

Титаренко Леонід Дмитрович

Менська територіальна організація воїнів –афганців

 

 

 


- інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства та біографічна довідки кандидатів.

 

 

 

 

 

Також зазначаємо, що всі документи, подані кандидатами, відповідають чинному законодавству, відмов не було.
 

 

27 лютого

закінчився термін подачі документів інститутами громадянського суспільства для участі в громадській раді при Менській районній державній адміністрації.

До ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації подано заяви від 8-ми громадських організацій:

- районної організації профспілки працівників освіти і науки України;

- ГО «Спілка жінок Менщини»;

- Менської районної Організації ветеранів України;

- ГО «Робін Гуд «Світ»;

- ГО «Менщина»;

- Менської територіальної організації воїнів-афганців;

- Громадського формування з охорони громадського порядку «Патріот-17»;

- Менської районної організації профспілки працівників державних установ.

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, буде оприлюднено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації після засідання ініціативної групи, яке відбудеться 05 березня 2018 року.
 

26.01.2018 Створюємо Громадську раду при Менській райдержадміністрації

 

Відповідно до шостого абзацу пункту 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (далі — Типового положення), повідомляємо про проведення установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації.
 

 

До участі у зборах запрошуються інститути громадянського суспільства, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України (ІГС делегує одного представника).

 

У складі громадської ради не можуть бути:

• депутати місцевих рад;

• посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
 

Для участі в установчих зборах по формуванню нового складу громадської ради при Менській райдержадміністрації подається:

Заява, підписана керівником інституту громадянського суспільства.

Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останнього року (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності).

Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
 

Документи від ІГС приймаються з 29 січня по 27 лютого 2018 року (включно) щодня (крім вихідних та святкових днів) з 14:00 до 17:00 год. за адресою: 15600, м. Мена, вул. Героїв АТО, 6 - приміщення РДА (відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністраціх, кім. 23).

Відповідальна особа за прийом та зберігання документів від ІГС — Галіченко Ірина Михайлівна, начальник відділу.

E-mail: [email protected]

Телефони для довідок: (04644) 21039

 

Підставами для відмови представнику інституту громадського суспільства в участі в установчих зборах є:

• невідповідність документів, поданих інститутом громадського суспільства, вимогам Типового положення;

• неусунення інститутом громадянського суспільства невідповідності поданих документів вимогам, встановленим Типовим положенням, у строк, визначений Типовим положенням;

• невідповідність інституту громадянського суспільства або делегованого ним представника вимогам, встановленим пунктом 6 Типового положення;

• недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах;

• відмова інституту громадянського суспільства від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа;

• перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.