1

back

Голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко очолив команду, яка взяла участь у обласній спартакіаді державних службовців

17 червня 2013

15 червня на стадіоні ім. Ю.Гагаріна в Чернігові відбулась ХІІІ обласна галузева спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування.

Це свято спорту, присвячене Всеукраїнському Олімпійському дню, вдалося організаторам зробити яскравим, видовищним насиченим емоціями та гарним настроєм. Учасників спартакіади налаштували та надихнули на спортивні перемоги показові виступи юних спортсменів та присутність олімпійців-земляків.

З вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки заступника голови обласної державної адміністрації Музика Ю.В., а заслужений майстер спорту, учасниця 3-х олімпійських ігор Інна Лемеш з нагоди Олімпійського дня зачитала звернення голови Національного Олімпійського комітету України С.Бубки.

Масовий олімпійський забіг в спекотну годину був компенсований морозивом та мінеральною водою від організаторів свята.

Наш район на спартакіаді гідно представляла команда з 22 учасників, очолював яку голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко та заступник Олександр Мисник, який активно виступав у змаганнях з волейболу.

Змагання відбувалися в шести видах спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шашки, шахмати та перетягування канату. Як показують змагання, нашій команді краще вдаються «інтелектуальні» види спорту. В десятку кращих потрапили наші спортсмени Дорошенко Юрій, Остапенко Ганна, Мозирко Олександр, Клименко Олена, Стальніченко Юрій , Галіченко Ірина.

Кубок першості цього року перейшов від Сосницького району до Ріпкинського. А команда нашого району впевнено зайняла місце в середині турнірної таблиці серед 25 команд-учасниць.