1

    Соловйов Євген Володимирович народився 28 квітня 1976 року у м.Кременчук Полтавської      області.

    Має вищу освіту. Магістр державної служби.

    Закінчив :

   у 1999 році -  Інститут економіки та нових технологій Української академії наук національного       прогресу, «Металознавство та термічна обробка металів», отримавши кваліфікацію інженера-матеріалознавця;

  у 2003 році - Інститут післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного   університету нафти і газу, за спеціальністю «Газонафтопроводи і газонафтосховища», отримавши кваліфікацію інженера механіка.

у  2015 році - Національну академію державного управління при Президентові України, за спеціальністю «Державне управління».

На даний час навчається в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України. Працює над науковою роботою.

         Трудову діяльність розпочав у 1993 році на  Крюківському вагонобудівельному заводі, м. Кременчук, Полтавської області. Потім працював в закритому акціонерному товаристві «Ритм», м. Кременчук, Полтавської області. З 2001 року по 2015 рік – у публічному акціонерному товаристві «Укртранснафта», м. Кременчук, Полтавської області.

 До призначення на посаду голови Менської районної державної адміністрації перебував на посаді начальника нафтоперекачувальної станції «Чижівка» філії «Магістральні нафтопроводи «Дружба» Публічного акціонерного товариства «Укртранснафта», с. Чижівка, Новоград-Волинського району, Житомирської області.

        

 

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2019 рік

 

Контактна інформація

15600, Чернігівська обл., м. Мена, вул. Героїв АТО,6, каб. 19

Телефон приймальні: (04644) 2-14-45

Електронна адреса: [email protected]